شرکت سبدگردان زاگرس

حداقل سرمایه برای سبدگردانی

اگر شما هم جزو افردای هستید که سرمایه دارید و می خواهید یک سود مطمئن داشته باشید. ولی برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه و بورس زمان و علم کافی را ندارید. به همین دلیل انتخاب شما سرمایه گذاری در سبدگرانی زاگرس است. حال سوالی که اینجا پیش می آید این است حداقل سرمایه برای سبدگرانی چقدر باید باشد.

برای سرمایه گذاری در سبدگردانی حداقل سرمایه چقدر است؟

حداقل سرمایه گذاری برای سبدگردانی در سازمان بورس برای کسانی که میخواهند وارد بازار بورس شوند. ولی شرایط و تجربه سرمایه گذاری در بازار سرمایه را ندارند. به شرکت هایی مجوز صادر کرده که بتوانند سبدگرانی را انجام دهند. در رابطه با سبدگردانی در مقاله های قبل کاملا صحبت کرده ایم.

در مقدار سرمایه ای که باید در سبدگردانی داشته باشید در شرکت ها کاملا این مبلغ می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از حداقل سرمایه در سبدگرانی زاگرس با کارشناسان شرکت در تماس باشید که شما را راهنمایی خواهند کرد.

و حداقل سرمایه گذاری برای سبدگردانی میتواند بین 50 میلیون تومان تا 2 میلیارد هم متفاوت باشد و این مبلغ در شرکت ها کاملا متفاوت است می تواند کمتر و یا بیشتر باشد. برای اطلاع دقیقتر از صفحه تماس با ما سبدگرانی زاگرس با ما در ارتباط باشید.

میزان سود شما نسبت به ریسک در سبد

شرکت سبدگرانی زاگرس بعد مشاوره به شما، با توجه به میزان ریسک پذیری و زمانی که میخواهید سرمایه خود را در سبدگردان داشته باشید، برای شما یک حساب افتتاح خواهد کرد. در سبدگرانی زاگرس سعی بر این است که با تحلیل بازار هدف و با توجه به تجربه ها، سود شما را به حداکثر برساند.

یکی از عواملی که در میزان سرمایه گذاری شما تاثیر دارد، سطح ریسک پذیری شما است:

اگر ریسک پذیری سطح پایین را داشته باشید میزان سودی که خواهید داشت نزدیک به سود بانکی خواهد بود و در این حالت سبدگران شما اوراق با سود تضمینی را خواهد خرید که این کمترین میزان سود را دارد.

ریسک پذیری سطح متوسط در این نوع ریسک پذیری هم مقداری از سرمایه شما صرف خرید اوراق تضمینی می شود و بقیه سرما یه صرف خرید سهم خواهد شد که در نوع متوسط به این شکل است که میزان سودی که حاصل میشود بسیار قابل توجه است.

ریسک پذیری سطح بالا در نوع ریسک بالا حداقل سرمایه افزایش پیدا می کند و بیشتر از سطح پایین و متوسط است و در این حالت تمام سرمایه فرد سرمایه گذار صرف خرید سهم میشود و این در این روش بالاترین سطح سود را خواهد داشت.

در نتیجه

حداقل سرمایه گذاری برای سبدگردانی را حتما از کارشناسان ما بپرسید و اینکه در شرکت های سبدگرانی حداقل سرمایه کاملا متفاوت است و همانطور که در ابتدای مقاله هم اشاره شد ممکن است حداقل 50 میلیون باشد و یا 2 میلیارد تومن و میزان سرمایه ای که شما در سبدگران میگذارید بستگی به سطح ریسک شما دارد اگر بالا باشد، حداقل سرمایه بیشتر خواهد بود و اگر هم سطح ریسک پایینی داشته باشد حداقل سرمایه از کمترین مقدار شروع خواهد شد.

به روز بمانید!

به منظور اطلاع از به‌روزرسانی‌ تحلیل‌ها و اخبار مهم مربوط به نمادهای تحلیل شده در کانال تلگرامی سبدگردان زاگرس عضو شوید.

این مطلب را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر کنید:

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

و یا با ما تماس بگیرید: