صندوق جسورانه پیشرفت

هدف از تشکيل صندوق، جمع‌آوري سرمايه از سرمايه‌گذاران و سرمايه‌گذاري در سهام شرکت‌هاي در شرف تأسیس و یا نوپاي داراي پتانسيل رشد زياد و سريع با هدف کسب بيشترين بازده اقتصادي ممکن در برابر پذيرش ريسک بالا است. علاوه بر کسب بازدهي از سرمايه‌گذاري‌هاي بلندمدت در اين زمينه، کمک به رشد اقتصادي، کارآفريني، ايجاد اشتغال و توسعه فن‌آوري از ديگر اهداف صندوق به حساب مي‌آيند. در راستاي اهداف يادشده، صندوق منابع مالي را جمع‌آوری نموده و در اوراق مالکیت اشخاص حقوقی با موضوع فعاليت در زمینه فناوری‌های مالی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری‌های محیط زیستی، کشاورزی، صنایع شیمیایی، صنایع فلزی و معدنی، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته به منظور به بهره‌برداري رساندن و تجاری‌سازی محصولات شرکت‌های ياد شده سرمايه‌گذاري مي‌نمايد. سرمایه‌گذاری صندوق می‌تواند به صورت خرد و یا مدیریتی انجام پذیرد.

ايجاد اين صندوق سبب خواهد شد که بخشي از سرمايه‌گذاران حقوقی یا حقيقي که داراي منابع مالي زيادي هستند، بتوانند پرتفوي خود را با حضور در سرمايه‌گذاري صنايع نوظهور و فن‌آوري‌هاي پيشرفته تنوع بخشند. با توجه به سهم کمي که اين بخش از سرمايه‌گذاري در سبد کلي سرمايه‌گذار دارد، توسعه ساختارها و فرآيندهاي سرمايه‌گذاري در چنين حوزه‌هايي به‌صرفه نيست. در حالی که صندوق با توجه به تخصصي بودن خود، افراد حرفه‌اي، متخصص و صاحب صلاحيت را گرد هم آورده و به صورت تخصصي و متمرکز به فعاليت در اين حوزه مي‌پردازد و زمينه موفقيت بيشتري دارد. صندوق سرمايه‌گذاري جسورانه اين امکان را براي سرمايه‌گذاران فراهم مي‌آورد که بدون درگير شدن در چالش‌ها و پيچيدگي‌هاي صنعت سرمايه‌گذاري مخاطره‌پذير، از مزايا و منافع آن برخوردار شوند.

baza-ghardanni

مدیر صندوق: سبدگردان زاگرس

سبدگردان زاگرس با تکیه بر تیم راهبری و تحلیلگران خود سعی دارد تا حداکثر بازدهی را با توجه به اهداف صندوق و محدودیت های آن کسب نماید.

مزایا و ویژگی های صندوق جسورانه

عدم نیاز به سرمایه گذاری مجدد سودهای دوره ای

عدم وجود نرخ شکست یا جریمه بستن پیش از موعد سپرده

حداقل سازی ریسک با استفاده از استراتژی متنوع سازی

نقدشوندگی بالا

امکان معامله در بورس بدون مراجعه حضوری

دارای بازارگردان

معافیت از مالیات

بازدهی بالاتر از سپرده بانکی به صورت روز شمار

ساختار شفاف تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار

قابل معامله در بورس اوراق بهادار

مدیریت حرفه ای منابع با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه

مجوز فعالیت صندوق جسورانه پیشرفت

صندوق جسورانه پیشرفت در تاریخ 1400/03/01به شماره ثبت 10094834 نزد مرجع ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است.