شرکت سبدگردان زاگرس

معرفی شرکت سبدگردان زاگرس

شرکت سبدگردان زاگرس (سهامی خاص) با مشارکت جمعی از افراد خبره و قدیمی بازار سرمایه کشور در تاریخ 1399/02/27با شماره ثبت 558154 و شناسه ملی 14009145016 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران، با سرمایه اسمی چهل میلیارد ریال ثبت شده و در تاریخ 1399/04/25 مجوز فعالیت خود را به شماره 122/67647 از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دریافت نموده است، شایان ذکر است سرمایه شرکت در طی چند مرحله از مبلغ چهل میلیارد ریال به پانصد میلیارد ریال طی سال ۱۴۰۲ افزایش یافته است.

۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

ریال سرمایه

۱۵۰۰ +

مشتری حقیقی و حقوقی

۳۵٬۰۰۰ +

میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت

خدمات و موضوع فعالیت شرکت

شرکت سبدگردان زاگرس در حوزه‌های صندوق‌های با درآمد ثابت اعم از قابل معامله و صدور و ابطالی، صندوق‌های سهامی، صندوق بازارگردانی اختصاصی، مشاوره عرضه و پذیرش و همچنین سبدگردانی اختصاصی با بهره مندی از تیم حرفه‌ای و متخصص و بر اساس مطالعه و بررسی ویژگی‌های سرمایه‌گذاران از جمله ریسک‌پذیری، افق زمانی سرمایه‌گذاری و میزان سرمایه، فعال است و بهترین سبد سهام را برای ایشان تعریف نموده و با مدیریت و نظارت مستمر بالاترین سودآوری را نصیب سرمایه‌گذاران می‌نماید. سبدگردان زاگرس با تعریف سیستم‌های گزارش‌دهی مناسب، امکان نظارت مستمر بر سبد دارایی‌ را برای سرمایه‌گذاران فراهم آورده است.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری

سبدگردانی اختصاصی

مشاوره عرضه و پذیرش

هیئت مدیره و اعضای کلیدی شرکت

شرکت سبدگردان زاگرس در حوزه سبدگردانی اختصاصی با بهره مندی از تیم حرفه ای و متخصص و براساس مطالعه و  بررسی ویژگی‌های سرمایه گذاران از جمله ریسک پذیری، افق زمانی سرمایه گذاری و میزان سرمایه، بهترین سبد سهام را برای ایشان تعریف نموده و با مدیریت و نظارت مستمر بالاترین سودآوری را نصیب مشتریان خود می نماید. سبدگردان زاگرس با تعریف سیستم های گزارش‌دهی مناسب امکان نظارت مستمر بر سبد سرمایه گذاری را برای سرمایه گذار فراهم آورده است.

علی قلی پور

علی قلی‌پور

رئیس هیئت مدیره

یعقوب محمودی - مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

یعقوب محمودی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

حمید سوری

حمید سوری

نایب رئیس هیئت مدیره

دکتر حسن امیری هنزکی

حسن امیری

سعید محمدعلی‌زاده

سعید محمدعلی‌زاده

محمدرضا مرادی

محمدرضا مرادی

مأموریت و چشم انداز شرکت

ماموریت زاگرس

شرکت سبدگردان زاگرس با تمرکز بر کار گروهی  و تکیه بر مجموع تجربه ۹۰ ساله مدیران خود مأموریت اصلی خود را خلق ثروت و ارزش و سپس افزایش ارزش سبد سهام مشتریان خود متناسب با افق سرمایه‌­گذاری و میزان ریسک ­پذیری آنها با استفاده از روش‌ها و  ابزارهای مختلف تحلیل بازار سرمایه با حفظ ارزش‌ها، اصول سازمانی واخلاق حرفه‌ای می‌داند.

چشم انداز زاگرس

سبدگردان زاگرس قصد دارد تا سال ۱۴۰۳ جز ۵ شرکت برتر شرکتهای سبدگردان فعال در بازار سرمایه ایران باشد.

مجوزهای فعالیت شرکت سبدگردان زاگرس

شرکت سبدگردان زاگرس دارای مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار کشور به منظور انجام سبدگردانی، بازارگردانی، مشاور عرضه و پذیرش و ارائه‌ی صندوق‌های سرمایه‌گذاری و خدمات مالی می‌باشد.

مجوز سبدگردانی

مجوز مشاور عرضه

مجوز مشاور پذیرش

همچنین برای مشاهده مجوز‌های مربوط به هرکدام از صندوق‌های سرمایه‌گذاری، به صفحه‌ی مربوط به همان صندوق مراجعه فرمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

و یا با ما تماس بگیرید: