شرکت سبدگردان زاگرس

نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ – گزارش حضور سبدگردان زاگرس

چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی تحت عنوان نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ (KishInvex 2022) از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره‌ی کیش برگزار شد.

نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ که جزو برترین و ویژه‌ترین رویدادهای اقتصادی کشور محسوب می‌شود مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد و اهالی بازار سرمایه و فعالان حوزه اقتصادی کشور و بازدیدکنندگان قرار گرفت به طوری که تعداد ۲۴۶ شرکت، سازمان و رسانه در این نمایشگاه حضور به هم رساندند و در سطح مدیران ارشد با یکدیگر جلساتی برگزار کردند.

نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ غرفه شرکت سبدگردان زاگرس

هدف شرکت سبدگردان زاگرس که در سالن A، غرفه‌ی ۱-۲ پذیرای بازدیدکنندگان خود بود، بررسی و استفاده از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و همچنین گسترش روابط و همکاری با سایر شرکت‌ها و مجموعه‌ها بود که با توجه به حضور مدیران ارشد این مجموعه، جناب آقای علی‌ قلی‌پور، رئیس هیئت مدیره و جناب آقای دکتر یعقوب محمودی، مدیر عامل شرکت سبدگردان زاگرس در نمایشگاه و برگزاری جلسات با مدیران سایر مجموعه‌ها بخش اعظم اهداف شرکت محقق شد.

همچنین کارشناسان غرفه سبدگردان زاگرس در هر ۴ روز از نمایشگاه، توضیحات کاملی درباره خدمات شرکت، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردانی بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان محترم ارائه ‌کردند.

صندوق-آوای-فردای-زاگرس-درآمدثابت-قابل-معامله-سبدگردان-زاگرس

صندوق آوای فردای زاگرس

صندوق درآمد ثابت قابل معامله با نماد فردا

شکوه بامداد زاگرس صندوق درآمدثابت صدور ابطال سبدگردان زاگرس

صندوق شکوه بامداد زاگرس

صندوق درآمد ثابت صدور و ابطالی

آوای تاراز زاگرس صندوق سهامی سبدگردان زاگرس

صندوق آوای تاراز زاگرس

صندوق سهامی قابل معامله با نماد تاراز

آوای زاگرس - صندوق اختصاصی بازارگردانی سبدگردان زاگرس

صندوق آوای زاگرس

صندوق اختصاصی بازارگردانی

عده زیادی از بازدیدکنندگان که پس از دریافت توضیحات اولیه، تمایل به استفاده از خدمات و سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری سبدگردان زاگرس را داشتند نیز با پر کردن فرم‌های مربوطه، درخواست خود را ثبت کردند تا پس از زمان نمایشگاه از مشاوره رایگان شرکت در زمینه سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

شایان ذکر است که رئیس هیئت مدیره شرکت سبدگردان زاگرس، در مصاحبه خبری نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ حاضر شدند که این مصاحبه به صورت زنده از رسانه‌های نمایشگاهی و صفحه آپارات شرکت تقدیم حضور بینندگان شد.

در ادامه برخی از تصاویر مربوط به نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ را مشاهده خواهید کرد.

این مطلب را در شبکه‌های اجتماعی برای دوستانتان ارسال کنید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

و یا با ما تماس بگیرید: