تکمیل پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری آوای فردای زاگرس

مدیرعامل عامل سبدگردان زاگرس از اتمام پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت آوای فردای زاگرس در دومین روز پذیره نویسی خبر داد.

یعقوب محمودی، مدیرعامل شرکت سبدگردان زاگرس با اعلام این مطلب گفت: استقبال سرمایه گذران از پذیره نویسی صندوق آوای فردای زاگرس سبب شد تمامی واحدهای سرمایه گذاری این صندوق که قرار بود در مدت یک هفته پذیره نویسی شود در کمتر از 2 روز پذیره نویسی شود.

وی با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن پذیره‌نویسی صندوق سرمایه گذاری آوای فردای زاگرس گفت: این صندوق که با سرمایه حداقل 400 میلیارد ریالی قابل تاسیس بود، با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران سقف حداکثر سرمایه خود را که 4000 میلیارد ریالی بود تکمیل کرد. همچنین با استقبالی که از این صندوق ظرف این 2روز انجام شد، فرایند ثبت و اخذ مجوز فعالیت نیز به سرعت انجام می‌شود و انتظار می‌رود که ظرف هفته‌های آتی با بازگشایی نماد این صندوق امکان انجام معاملات ثانویه بر روی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق فراهم شود

پذیره‌نویسی برای واحدهای این صندوق در حالی پیش از پایان زمان پذیره‌نویسی در روز دوم این صندوق تکمیل شد که تا پایان ساعت رسمی پذیره‌نویسی این صندوق، صفی میلیونی در برابر نماد «فردا» تشکیل شده بود.

اعتماد سرمایه‌گذاران به نماد «فردا» و شرکت سبدگردان زاگرس به عنوان مدیر این صندوق در حالی است که بازار سرمایه در روزهای پر افت و خیز خود به سر می‌برد. کارشناسان معتقدند که افق‌ جذاب سرمایه‌گذاری در این صندوق، پشتوانه محکم، تجربه ارزشمند و پیشینه موفق شرکت مدیر صندوق، از جمله عواملی هستند که باعث شده‌اند تا خرید واحدهای این صندوق به عنوان یک فرصت جذاب سرمایه‌گذاری پیش روی سرمایه‌گذاران قرار گیرد.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *