شرکت سبدگردان زاگرس
آوای فردای زاگرس - صندوق درآمد ثابت قابل معامله

آوای فردای زاگرس، صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت

صندوق سرمایه گذاری آوای فردای زاگرس با نماد فردا از نوع صندوق با درآمد ثابت قابل معامله (ETF) است. این صندوق وجوه دارندگان واحدهای صندوق را جمع آوری کرده و با تحلیل شرایط اقتصادی در اوراق بهادار درآمد ثابت، سپرده بانکی و سهام کم ریسک که دارای حداقل ریسک هستند سرمایه گذاری می­کند.

ریسک بسیار کم

بازدهی بالاتر از بانک و صندوق ها

سود روزشمار و مرکب

نقدشوندگی بسیار بالا

مزایا و ویژگی‌های صندوق آوای فردای زاگرس

نرخ بازدهی بالا

نرخ سود صندوق فردای زاگرس به ۲۷.۸ درصد موثر سالانه افزایش داده شده است که از بالاترین بازدهی ها در میان صندوق های درآمد ثابت و بازدهی به مراتب بالاتر از سپرده های بانکی است.

نقدشوندگی بالا

با توجه به حضور بازارگردان فعال، تعداد زیاد سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و بزرگ بودن اندازه صندوق، سرمایه گذاران با هر میزان سرمایه ای در هر زمانی که بخواهند می توانند دارایی خود را نقد کنند.

ذخیره مثبت بالای صندوق

باتوجه به عملکرد مناسب صندوق در گذشته و ایجاد نرخ ذخیره بالا برای صندوق، این اطمینان به سرمایه گذاران داده می شود که در هر شرایطی این صندوق امکان سودسازی برای سرمایه گذاران خود را دارد.

قابل معامله در بورس

ویژگی مهم این صندوق قابل معامله بودن آن است و با توجه میزان نقد شوندگی بسیار بالا صندوق خرید و فروش آن به سادگی از طریق کلیه پلتفرم‌های معاملاتی بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت آنلاین قابل انجام است.

سود روز شمار بدون نرخ شکست

این صندوق دارای سود روز شمار و بدون نرخ شکست است که در قیمت روز آن منعکس می‌شود و با توجه به اینکه پرداخت سود دوره‌ای ندارد بنابراین سرمایه‌گذاران می‌توانند از سود حاصل از سرمایه‌گذاری خود نیز کسب سود کنند، به عبارت دیگر از سود مرکب بهره‌مند شوند.

بازدهی بیشتر از سود سپرده بانکی

این صندوق دارای تیم حرفه‌ای جهت مدیریت نقدینگی و سرمایه گذاری است و با توجه به تجمیع منابع، صندوق قادر خواهد بود بازدهی بیشتر از بازدهی بانکی و با ریسک یکسان نسبت به بانک با توجه به صرفه‌جویی نسبت به مقیاس کسب نماید.

امکان دریافت وام

با سرمایه گذاری در صندوق آوای فردای زاگرس، علاوه بر اینکه بازدهی بالاتر از بانک دریافت می‌کنید، می‌توانید از آن به عنوان وثیقه برای دریافت وام و تسهیلات بانکی نیز استفاده کنید. (بیشتر بخوانید: نحوه دریافت وام بانکی با سهام و صندوق‌ بورسی)

سایر ویژگی‌ها و مزایای این صندوق شامل موارد زیر می‌باشد.

  • عدم نیاز به سرمایه‌گذاری مجدد سودهای دوره‌ای
  • عدم وجود نرخ شکست یا جریمه بستن پیش از موعد سپرده
  • حداقل سازی ریسک با استفاده از استراتژی متنوع‌سازی
  • دارای بازارگردان
  • قابل معامله در بورس اوراق بهادار

بازدهی خود را حساب کنید

با استفاده از ماشین‌حساب زیر می‌توانید قبل از سرمایه‌گذاری در صندوق آوای فردای زاگرس، میزان سود خود را بر اساس میزان سرمایه اولیه و مدت زمان مورد نظر محاسبه کنید.

سرمایه اولیه: تومان

مدت زمان سرمایه‌گذاری: روز

سرمایه نهایی
تومان
سود خالص
تومان

نحوه شروع سرمایه گذاری در صندوق

آوای فردای زاگرس یک صندوق درآمد ثابت قابل معامله است. برای شروع سرمایه‌گذاری کافی است در پنل آنلاین کارگزاری خود نماد «فردا» را جستجو کنید سپس تعداد و قیمت واحد مورد نظر برای سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده و بر روی گزینه‌ی خرید کلیک کنید.

در ویدیوی زیر به صورت تصویری آموزش خرید و سرمایه‌گذاری در واحدهای صندوق سرمایه گذاری آوای فردای زاگرس به شما آموزش داده شده است.

مجوز فعالیت صندوق آوای فردای زاگرس

صندوق سرمایه گذاری آوای فردای زاگرس در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ به شماره ثبت ۵۰۸۵۵ نزد مرجع ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، به پورتال اطلاع رسانی صندوق به آدرس www.afzfund.ir مراجعه نمایید.

پاسخ به سوالات متداول

صندوق آوای فردای زاگرس برای چه افرادی مناسب است؟

این صندوق مناسب افرادی است که به دنبال سرمایه گذاری کم ریسک، مطمئن و با سود معقول بیشتر از سپرده بانکی و سایر صندوق های درآمد ثابت هستند و حفظ اصل سرمایه برایشان در اولویت است.

چرا آوای فردای زاگرس بهتر از سپرده‌های بانکی است؟

سود بالاتر از سپرده‌های بانکی یکی از مزایای اصلی این صندوق است که به صورت روز شمار و بدون نرخ شکست محاسبه می‌شود. در واقع شما هر زمان که بخواهید می‌توانید دارایی خود را نقد کنید بدون اینکه مشمول جریمه شوید. همچنین سرمایه گذاری در صندوق‌ها معاف از مالیات بوده و می‌توانید از آن‌ها به عنوان وثیقه برای دریافت وام و تسهیلات نیز استفاده کنید.

چرا فردا ی زاگرس بهتر از سایر صندوق های درآمد ثابت بازار است؟

۱. نرخ سود بالاتر: سود موثر سالانه فردا به ۲۷.۸٪ افزایش داده شده که از بیشترین بازدهی صندوق ها است
۲. نقدشوندگی بالا: به دلیل بازارگردانی فعال صندوق و بزرگ بودن اندازه صندوق سرمایه گذاران با هر میزان سرمایه ای به سرعت میتوانند اقدام به نقد کردن دارایی خود بکنند.
۳. نرخ ذخیره مثبت بالا: صندوق بیش از ۳ درصد نرخ ذخیره مثبت دارد

آیا سرمایه‌گذاری در این صندوق مانند سپرده‌های بانکی مشمول مالیات است؟

خیر! بر اساس مفاد تبصره ۱ ماده ۱۴۳ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم، تمامی درآمدهای حاصل از صندوق‌ سرمایه‌گذاری آوای فردای زاگرس برای افراد حقیقی و حقوقی معاف از مالیات است.

حداقل سرمایه برای شروع سرمایه‌گذاری چقدر است؟

حداقل میزان سرمایه گذاری در صندوق آوای فردای زاگرس در حال حاضر ۵۰۰٬۰۰۰ تومان است.

نحوه پرداخت سود صندوق به چه صورت است؟

این صندوق دارای سود روز شمار و بدون نرخ شکست است که در قیمت روز آن منعکس می‌شود و پرداخت سود دوره‌ای ندارد. در واقع سود شما از اختلاف قیمت در خرید و فروش واحدهای سرمایه گذاری حاصل می‌شود.

صندوق درآمد ثابت آوای فردای زاگرس چه تفاوتی با صندوق درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس دارد؟

آوای فردای زاگرس صندوق قابل معامله است که می‌توانید آنرا با نماد فردا در پنل آنلاین کارگزاری خود خریداری کنید و پرداخت سود ماهانه ندارد. در صورتی که شکوه بامداد زاگرس علاوه بر اینکه یک صندوق درآمد ثابت از نوع صدور و ابطال است، پرداخت سود ماهانه دارد.

نیاز به راهنمایی بیشتری دارم، چطور می‌توانید من را راهنمایی کنید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می‌توانید در ساعات اداری (۸ الی ۱۶:۳۰ از شنبه تا چهارشنبه ایام غیرتعطیل رسمی) با شماره تلفن شرکت سبدگردان زاگرس ۵۲۷۲۴-۰۲۱ تماس بگیرید تا شما را برای شروع سرمایه‌گذاری و انتخاب صندوق مناسب شما راهنمایی کنیم یا شماره تلفن خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم:

  • اطلاعات شما نزد شرکت سبدگردان زاگرس محفوظ می‌باشد و برای مقاصد تجاری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

و یا با ما تماس بگیرید: