شرکت سبدگردان زاگرس
صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس

شکوه بامداد زاگرس

صندوق سرمایه‌گذاری شکوه بامداد زاگرس یک صندوق سرمایه‌گذاری از نوع درآمد ثابت صدور و ابطال است. در این نوع از صندوق، واحدهای صندوق به صورت مستقیم از مدیر صندوق خریداری و در زمان ابطال نیز به مدیر صندوق فروخته می‌شوند.

ویژگی مهم این صندوق تقسیم سود ماهانه آن است که می‌تواند به عنوان یک درآمد ماهانه در نظر گرفته شود. برخلاف سپرده‌های بانکی که نرخ شکست دارند صندوق درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس نرخ شکست ندارد و شما در هر لحظه می‌توانید بدون جریمه واحدهای سرمایه گذاری خود را ابطال نمایید.

بدون ریسک

بازدهی بالاتر از بانک

پرداخت سود ماهانه

بدون جریمه ابطال

مزایای سرمایه گذاری در صندوق شکوه بامداد زاگرس

سود بیشتر از سپرده‌ بانکی

 سود صندوق درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس همانند صندوق درآمد ثابت آوای فردای زاگرس بالاتر از سپرده‌ بانکی خواهد بود. در این صندوق ، سود روزشمار به سرمایه‌گذاران تعلق می‌گیرد (شما می‌توانید حتی در روزهای تعطیل هم از سرمایه گذاری خود سود کسب نمایید). برخلاف سپرده‌های بانکی که نرخ شکست دارند، این صندوق نرخ شکست ندارد و شما در هر لحظه می‌توانید بدون جریمه واحدهای سرمایه گذاری خود را ابطال نمایید.

نقد شوندگی بالا

با توجه به اینکه شکوه بامداد زاگرس یک صندوق صدور و ابطالی است نقدشوندگی بسیار بالایی خواهد داشت و سرمایه گذاران در صورت خروج از صندوق، در مدت زمان اندکی قادر به تبدیل سریع دارایی خود به وجه نقد خواهند بود.

به طور خلاصه مزایای صندوق شامل موارد زیر است:

  • سود بیشتر از سپرده بانکی
  • نقدشوندگی بسیاربالا
  • سود روزشمار بدون نرخ شکست
  • مدیریت حرفه‌ای
  • صرفه در مقیاس

سرمایه گذاری با ریسک کم و سود بیشتر از بانک

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری مطمئن و کم‌ریسک هستید، حفظ اصل سرمایه برایتان در اولویت است و می‌خواهید سود ماهانه‌ی صندوق را دریافت کنید، صندوق شکوه بامداد زاگرس و آوای فردای زاگرس مناسب شماست.
برای شروع سرمایه‌گذاری می‌توانید از طریق وب سایت www.shokouhfund.ir  و یا مراجعه حضوری به شرکت سبدگردان زاگرس اقدام کنید و یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چطور در صندوق درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس سرمایه گذاری کنم؟

سرمایه‌گذاری در صندوق با درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس از طریق صدور (خرید) واحد سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد. برای شروع سرمایه‌گذاری به صورت غیرحضوری در این صندوق مراحل زیر را انجام دهید:

۱. وارد سایت صندوق به آدرس www.shokouhfund.ir شوید و از قست ثبت نام، مشخصات فردی خود را وارد نموده و ثبت نام کنید.

۲. پس از ورود به حساب کاربری، وجه مورد نظرتان را از طریق درگاه آنلاین با کارت‌های عضو شبکه شتاب و یا از طریق شعب بانک به حساب صندوق واریز نموده و فیش واریزی خود را بارگذاری نمایید، سپس درخواست صدور واحد سرمایه‌گذاری خود را ثبت کنید.

همچنین برای خارج شدن از صندوق نیز می‌توانند از طریق پنل کاربری خود به میزان دلخواه درخواست ابطال خود را ثبت نمایند.

مجوز صندوق درآمد ثابت صدور و ابطالی شکوه بامداد زاگرس

صندوق سرمایه‌گذاری شکوه بامداد زاگرس به شماره ۵۳۹۲۱ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ نزد سازمان بورس و اوراق بهادارثبت گردیده است و دارای مجوز فعالیت می‌باشد.

مجوز فعالیت صندوق شکوه بامداد زاگرس

پاسخ به سوالات متداول

صندوق شکوه بامداد زاگرس برای چه افرادی مناسب است؟

این صندوق مناسب افرادی است که به دنبال سرمایه گذاری کم ریسک، مطمئن و با سود معقول بیشتر از سپرده بانکی هستند و حفظ اصل سرمایه برایشان در اولویت است. ویژگی مهم این صندوق پرداخت سود ماهانه است که می‌تواند به عنوان یک درآمد ماهانه در نظر گرفته شود.

چرا شکوه بامداد زاگرس بهتر از سپرده‌های بانکی است؟

سود بالاتر از سپرده‌های بانکی یکی از مزایای اصلی این صندوق است که به صورت روز شمار و بدون نرخ شکست محاسبه می‌شود. در واقع شما هر زمان که بخواهید می‌توانید واحد خود را ابطال کنید بدون اینکه مشمول جریمه شوید.

آیا سرمایه‌گذاری در این صندوق مانند سپرده‌های بانکی مشمول مالیات است؟

خیر! بر اساس مفاد تبصره ۱ ماده ۱۴۳ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم، تمامی درآمدهای حاصل از صندوق‌ سرمایه‌گذاری شکوه بامداد زاگرس برای افراد حقیقی و حقوقی معاف از مالیات است.

حداقل سرمایه برای شروع سرمایه‌گذاری چقدر است؟

شما با هر میزانی از سرمایه می‌توانید در این صندوق سرمایه‌گذاری کنید و محدودیت حداقلی وجود ندارد.

نحوه پرداخت سود صندوق به چه صورت است؟

این صندوق دارای پرداخت سود ماهیانه است که به حساب شما واریز می‌گردد.

صندوق درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس چه تفاوتی با صندوق درآمد ثابت آوای فردای زاگرس دارد؟

آوای فردای زاگرس صندوق قابل معامله است که می‌توانید آنرا با نماد فردا در پنل آنلاین کارگزاری خود خریداری کنید و پرداخت سود ماهانه ندارد. در صورتی که شکوه بامداد زاگرس یک صندوق درآمد ثابت از نوع صدور و ابطال است و پرداخت سود ماهانه دارد.

نیاز به راهنمایی بیشتری دارم، چطور می‌توانید من را راهنمایی کنید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می‌توانید در ساعات اداری (۸ الی ۱۶:۳۰ از شنبه تا چهارشنبه ایام غیرتعطیل رسمی) با شماره تلفن شرکت سبدگردان زاگرس ۵۲۷۲۴-۰۲۱ تماس بگیرید تا شما را برای شروع سرمایه‌گذاری و انتخاب صندوق مناسب شما راهنمایی کنیم یا شماره تلفن خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم:

  • اطلاعات شما نزد شرکت سبدگردان زاگرس محفوظ می‌باشد و برای مقاصد تجاری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

و یا با ما تماس بگیرید: