صندوق درآمد ثابت فردا

تاریخ آغاز فعالیت

1399/11/04

مدیر صندوق

سبدگردان زاگرس

نوع صندوق

درآمد ثابت قابل معامله با نماد فردا

دارایی تحت مدیریت

35 هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت

نرخ سود

%31

مزیت های صندوق فردا

بدون ریسک

نرخ سود بالاتر از بانک و سایر صندوق ها

سود روزشمار و مرکب

نقدشوندگی تضمینی

دریافت مشاوره رایگان

معرفی صندوق آوای فردای زاگرس با نماد << فردا >>

صندوق درآمد ثابت آوای فردای  زاگرس، قابل معامله در بورس با نماد فردا است. این صندوق با نزدیک به 30 هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت یکی از صندوق های درآمدثابت بازار است که مورد اعتماد تعداد زیادی از سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی قرار گرفته است.

این صندوق با نرخ سود 31٪ موثر سالانه یکی از پر بازده ترین صندوق های درآمدثابت به شمار میرود. نقدشوندگی فردا تضمینی است و در هر لحظه با هر میزان سرمایه ای بدون جریمه برداشت و نرخ شکست امکان نقد کردن دارایی وجود دارد.

صندوق فردا مناسب چه سرمایه گذارانی است؟

سرمایه گذاران بدون ریسک به عنوان جایگزین سپرده بانکی سرمایه گذاران فعال بازارهای سهام طلا وملک و سایر بازارها که در زمان رکود آن بازار به دنبال یک سرمایه گذاری بدون ریسک و کاملا نقدشونده با سود بالاتر از بانک هستند

مقایسه بازدهی و نرخ سود صندوق فردا

در نمودار زیر نرخ سود صندوق فردای زاگرس با سپرده های بانکی و متوسط صندوق های درآمدثابت بورسی مقایسه شده است.صندوق فردا با 31٪ سود موثر سالانه از پربازده ترین صندوق های درآمدثابت است.

نحوه سرمایه گذاری در صندوق فردا

جستجوی نماد فردادر سامانه معاملاتی

3

ورود به سامانه معاملاتی کارگزاری خود

2

دریافت کد بورسی

1

ترکیب دارایی

در نمودار زیر نرخ سود صندوق فردای زاگرس با سپرده های بانکی و متوسط صندوق های درآمدثابت بورسی مقایسه شده است.صندوق فردا با 31٪ سود موثر سالانه از پربازده ترین صندوق های درآمدثابت است.

بازدهی خود را حساب کنید

با استفاده از ماشین‌حساب زیر می‌توانید قبل از سرمایه‌گذاری در صندوق آوای فردای زاگرس، میزان سود خود را بر اساس میزان سرمایه اولیه و مدت زمان مورد نظر محاسبه کنید.

سرمایه اولیه: تومان

مدت زمان سرمایه‌گذاری: روز

سرمایه نهایی
تومان
سود خالص
تومان

ثبت اطلاعات برای دریافت مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

سوالات متداول

صندوق آوای فردای زاگرس برای چه افرادی مناسب است؟

این صندوق مناسب افرادی است که به دنبال سرمایه گذاری کم ریسک، مطمئن و با سود معقول بیشتر از سپرده بانکی و سایر صندوق های درآمد ثابت هستند و حفظ اصل سرمایه برایشان در اولویت است.

چرا آوای فردای زاگرس بهتر از سپرده‌های بانکی است؟

سود بالاتر از سپرده‌های بانکی یکی از مزایای اصلی این صندوق است که به صورت روز شمار و بدون نرخ شکست محاسبه می‌شود. در واقع شما هر زمان که بخواهید می‌توانید دارایی خود را نقد کنید بدون اینکه مشمول جریمه شوید. همچنین سرمایه گذاری در صندوق‌ها معاف از مالیات بوده و می‌توانید از آن‌ها به عنوان وثیقه برای دریافت وام و تسهیلات نیز استفاده کنید.

چرا فردا ی زاگرس بهتر از سایر صندوق های درآمد ثابت بازار است؟

۱. نرخ سود بالاتر: سود موثر سالانه فردا به 31٪ افزایش داده شده که از بیشترین بازدهی صندوق ها است.
۲. نقدشوندگی بالا: به دلیل بازارگردانی فعال صندوق و بزرگ بودن اندازه صندوق سرمایه گذاران با هر میزان سرمایه ای به سرعت میتوانند اقدام به نقد کردن دارایی خود بکنند.
۳. نرخ ذخیره مثبت بالا: صندوق بیش از ۳ درصد نرخ ذخیره مثبت دارد.

آیا سرمایه‌گذاری در این صندوق مانند سپرده‌های بانکی مشمول مالیات است؟

خیر! بر اساس مفاد تبصره ۱ ماده ۱۴۳ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم، تمامی درآمدهای حاصل از صندوق‌ سرمایه‌گذاری آوای فردای زاگرس برای افراد حقیقی و حقوقی معاف از مالیات است.

حداقل سرمایه برای شروع سرمایه‌گذاری چقدر است؟

حداقل میزان سرمایه گذاری در صندوق آوای فردای زاگرس در حال حاضر ۵۰۰٬۰۰۰ تومان است.

نحوه پرداخت سود صندوق به چه صورت است؟

این صندوق دارای سود روز شمار و بدون نرخ شکست است که در قیمت روز آن منعکس می‌شود و پرداخت سود دوره‌ای ندارد. در واقع سود شما از اختلاف قیمت در خرید و فروش واحدهای سرمایه گذاری حاصل می‌شود.

صندوق درآمد ثابت آوای فردای زاگرس چه تفاوتی با صندوق درآمد ثابت شکوه بامداد زاگرس دارد؟

آوای فردای زاگرس صندوق قابل معامله است که می‌توانید آنرا با نماد فردا در پنل آنلاین کارگزاری خود خریداری کنید و پرداخت سود ماهانه ندارد. در صورتی که شکوه بامداد زاگرس علاوه بر اینکه یک صندوق درآمد ثابت از نوع صدور و ابطال است، پرداخت سود ماهانه دارد.

نیاز به راهنمایی بیشتری دارم، چطور می‌توانید من را راهنمایی کنید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می‌توانید در ساعات اداری (۸ الی ۱۶:۳۰ از شنبه تا چهارشنبه ایام غیرتعطیل رسمی) با شماره تلفن شرکت سبدگردان زاگرس ۵۲۷۲۴-۰۲۱ تماس بگیرید تا شما را برای شروع سرمایه‌گذاری و انتخاب صندوق مناسب شما راهنمایی کنیم یا شماره تلفن خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت سبدگردان زاگرس

آدرس

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه ششم، پلاک ۶، طبقه اول

تماس با ما